PATRONEM PLESU NA KOLEČKÁCH SE STAL PAN PROFESOR JAN PIRK


Vážení přátelé Plesu na kolečkách,

s radostí Vám oznamujeme, že světová kapacita a jeden z nejuznávanějších kardiochirurgů v Evropě, prof. Jan Pirk, se stal patronem Plesu na kolečkách. Pan profesor je muž s věčným úsměvem a je motivací pro nás všechny. Je to laskavý, skromný a moudrý muž. Přes pracovní vytížení zvládá například i účast v triatlonu či maratonu.

„Nabídku stát se patronem Plesu na kolečkách jsem velice uvítal. Rád podporuji akce, které mají smysl a které ukazují, že i s těžkým handicapem se dá žít krásný plnohodnotný život.  Proto bych rád popřál této akci úspěch a všem účastníkům krásně strávený večer".
PATRONEM PLESU NA KOLEČKÁCH SE STAL HEREC ONDŘEJ VETCHÝ


Vážení přátelé Plesu na kolečkách,

s radostí Vám oznamujeme, že charismatický a oblíbený herec a vzdělaný, slušný a zdvořilý muž Ondřej Vetchý se stal patronem Plesu na kolečkách.


"Velmi mě zaujal a nadchnul smysl a účel akce a jsem poctěn, že mohu být jejím patronem. Vážím si všech vozíčkářů, kteří nesedí doma a navzdory handicapu vyrazí do společnosti a užívají si život. Ples na kolečkách je sympatická akce, kterou rád podpořím. Osobně velmi podporuji snahu o bourání bariér mezi handicapovanými a zdravými lidmi. Pokud mi to pracovní vytíženost dovolí, rád se akce osobně zúčastním. Do té doby se všichni opatrujte."

Ples_na_koleckach_2019-1Ples_na_koleckach_2019-120Ples_na_koleckach_2019-1Ples_na_koleckach_2019-120Ples_na_koleckach_2019-1Ples_na_koleckach_2019-120Ples_na_koleckach_2019-1Ples_na_koleckach_2019-120